Within Temptation Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Günlük

2 posters

Günlük Empty Günlük

Mesaj  The Joker C.tesi Nis. 18, 2009 3:22 pm

günlük işte Razz
The Joker
The Joker

https://withintemptationfan.ace.st

Günlük Empty Geri: Günlük

Mesaj  The Joker Paz Nis. 19, 2009 9:53 pm

Günlük ;

yine ben yok yine hastayım günlük Günlük 349679 iyileştiğimi kim söyledi zaten yok her neyse midem bulanıodu ama yine de dersaneye gittim sıçiim yha habire test çözüoruz ama bugün konu da anlattırdım ben olmasam pörtlek gözlerle dolaşcak yok herkes mübarek adamım günlük sena öyle dio lol! çıktık dersaneden kendime bi kimya bi de fizik soru bankası aldım acayip kazık ve kalın her konudan en az 7 test var 20 milyon bayıldım günlük içim acıdı lan birazdan başlıcam çözmeye

günlük sevgili satıcıyı bugün camdan babasıyla yürürken görmüş annem yanıma geldi ben dersaneden gelmişim yatakta yayılıodum

__bi kız gördüm babasıyla yürüyerek gitti *****'a benziodu Günlük 715386
__çektirsin gitsin yok
__konuşmuyo musunuz Günlük 13645
__hyr yok
__niye telefonunu geri almış mı Günlük 715386
__ne hali varsa görsün banane yok
__ii tmm Günlük 715386

valla beni hiç enterese etmio zaten fizikten 76 aldıktan sonra öküzledim ölüyorum hergün yorgunluktan hiç kimsenin satıcılığıyla salk salak kaprisleriyle uğraşamam kimle gezerse gezsin VEFASIZLAAAAAAAR yok

günlük bizim buralara yakın bi sinema var 4 aylık filmleri getiriyo dersanedeki fizikçinin dediği gibi burası da van'daki ücra sinemalar gibi ben onun önünden geçtim merdivenlerde oturmuş 2 salak ellerinde fanta rana ve sena(ama bu başka ) onları gördüm keyfim kaçtı sıkmabaş seni diye böürünce camdan kafamı çıkarıp bütün ilgiyi üstüme topladım çok var gerçi onladan günlük alıştım artık onlarda bana alıştılar zaten o kız kesinlikle yüzsüz küfür ettim etüdde geldi ertesi günkü etüdde voleybola çağırdı cık cık cık lan günlük içime kurt düştü aceba satıcı dersanede dersteyken dersi mi bassam şuanda teneffüste otostop çekip giderim yetişirim derse neyseeee Günlük 449802

tmm günlük susuyorum artık soru bankalarını kirletme vakti yok (vazgeçtim be günlük çözmicem yok uykum geldi yatiim ben ya evet evet yatiim ben Günlük 715386 )
defolup gidiyorum

not: öğlen yazılmış bir günlüktür bir daha yazmaya uğraşmadım yok

her sözümüz dudaklarda gülüş oldu dönmek ihtimali yok artık o gülüşler düş oldu Günlük 318570

baibaiii Günlük 138328

En son The Joker tarafından Paz Nis. 19, 2009 10:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
The Joker
The Joker

Mesaj  *Rewolloc Paz Nis. 19, 2009 9:59 pm

Günlük.. Bro naber ? bnde iim saol bak ne dicem bn kalktım bugün işte kahv6 yaptım sora salı günü tarih sınavı vardı 67 tane soruverdi hoca.

Onları oturdum çözdüm midem bulandı ya bide PC den yazıorm varya elektrikler bi gitse bütün yazdıklarım gitcek her soruda bir kaydediorm acayip yusuflayarak bitirdim.. nese öle böle saat 5 fln oldu sora morelim bozuldu bişilere biraz seni ilgilendirmez..

sora oyuna fln çaardılar msnden CS maç attık fln.. Sora bizim aile takımı alış verişten geldi onlar yokken ne sessizdi yağ gibi akıodu herşey bunlar geldi Oulcn bunu getir Oulcan şunu götür hay mk..

Nese ağzımı bozdum bro.. sora bi ark var forum verdi bana takılıorm siteyi beendim böle siyah fln böle aşşalara indim anasayfadan burayı buldm senle tanıştım bide Jok3R dier biri var onun günlüünü okudum şimdi yatıorm hadi gömüşürüz bye Günlük 15818 Günlük 992447
*Rewolloc
*Rewolloc

Mesaj  The Joker Çarş. Nis. 22, 2009 3:40 pm

Günlük;

okulumdan ayrıldım Günlük 241858 vay be lise de bitti Günlük 241858 üzüldüm lan günlük Günlük 241858 okuldan bayağı bayağı uğurlandık Günlük 241858 müdür konuşma falan yaptı Günlük 241858 bizde de maç yaptı erkekler biz de son kez voleybol oynadık Günlük 694369 videolar resimler konuşmalar kötü oldum lan günlük Günlük 241858 çok severdim okulumu Günlük 318570 hele okuldan çıkacakken okula bir bakışım vardı Günlük 241858 erkese hüzün çöktü ayşe ağlamaya başladı kızlar ağzını bile açmıyorlardı Günlük 241858 ben bir içimi çektim üniversiteden de böyle ayrılmayız herhalde lan noldu bize dedim Günlük 318570 buse de en azından bu iğrenç kıyafetlerden kurtuluyoruz dedi ama kendisi bile gülmedi Günlük 241858 lise hayatımız da bitti be günlük Günlük 241858 daha ilk günümü hatırlıyorum çömezken Günlük 488527 birçok anı armağan etti bana okulum ( Günlük 488527 )seviyorum seniiiii Günlük 694369 uğur abiler okuldan ayrılırken bir soru sormuştum ona Günlük 241858 :
__bir daha uğramaz mısın buraya ? Günlük 241858

10lardan gül de gelip bana sordu Günlük 694369

__gelir misin bir daha buralara? Günlük 241858

tabi gelirim okulun önünden geçerim bir de üni.miz olucak o ayrı mesele insan ne kadar kurtuldum diye düşünse de lise farklı be günlük güzel şey Günlük 694369

çıktık okuldan bilge hadi kırtasiyeye dedi kesin soru bankası alcak dedik ne olabilir ki başka yok ama bizi şaşırttı fasikül aldı yok ben de bir tane geometri aldım ince bir şey biter o herhalde yok

he bir de ben hala integrali anlayamadım yok dün kolaya kaçıp bütün gün polinom çözdüm yok

başka birşey yok günlük hala iştahım yok yemek yiyemiyorum 2 haftadır Günlük 349679 2 kilo vermişim Günlük 655982 dersanedeki fizikçinin dediği gibi :

__zaafiyet geçireceksin kız Günlük 13645
__ney izafiyet mi Günlük 68618

yok

hadi günlük
defolup gidiyorum

her sözümüz dudaklarda gülüş oldu dönmek ihtimali yok artık o gülüşler düş oldu Günlük 318570

baibaiii Günlük 694369

Günlük 138328
The Joker
The Joker